logo
خانه » پاکسازی | کلینیک ایدن

پاکسازی | کلینیک ایدن

تمامی مردان و زنانی که به دنبال پوستی بی نقص و شفاف هستند ، می توانند از درمان پاکسازی عمیق و یا DCF بهره بگیرند. با اینکه رعایت یک روتین مراقبت های پوستی راه خوبی برای حفظ درخشندگی و نرمی پوست می باشد ، اما کلینزینگ یا یک پاکسازی عمیق که در یک کلینیک حرفه ای نیز صورت گرفته باشد ، پوست صورت شما را از تمامی جهات بهبود می بخشد. برای اطلاع از رویه و مزیت های این رویکرد ، با کلینیک ایدن همراه باشید.

 

پاکسازی + کلینیک ایدن

 

پاکسازی در فیشیال چیست؟

این پروسیجر ، امروزه به یکی از محبوب ترین درمان ها تبدیل شده است و تاثیرات آن ، شگفت انگیز می باشد. چون قبل از انجام هر کاری پوست صورت فرد به صورت کامل آنالیز خواهد شد ، بهترین روش در پیش روی زیباجو قرار می گیرد تا مشکلات پوستی وی از بین بروند. باز بودن منافذ ، همچنین وجود آلودگی و چربی از این دست مشکلات می باشند که در روند پاکسازی ، به وسیله لایه برداری از بین خواهند رفت. نتیجه این تکنیک پوستی شاداب و جوان می باشد.

کلینزینگ چه کاری انجام می دهد؟

این رویکرد ، رویه های درمانی شخصی سازی شده ای را در اختیار مراجعه کنندگان عزیز ، بر اساس نوع پوست و شرایط فردی آن ها قرار می دهد. در این کلینیک ، از محصولات پوستی با کیفیت و درجه یک استفاده شده تا پوست مراجعه کنندگان سفت تر به نظر برسد و سلول های مرده لایه برداری شوند. بنابراین باید اطلاع داشته باشید که پاکسازی ، شامل چند پروسه می شود. برخی از این موارد را در ادامه نام برده ایم :

 • آنالیز پوست
 • پاک کردن آرایش
 • پاکسازی عمیق تر
 • لایه برداری
 • بخور صورت
 • خارج کردن جوش های سر سیاه و سر سفید
 • استفاده از ماسک های درمانی
 • بهره گرفتن از سرم ها و نرم کننده هایی که حاوی مواد معدنی فعال و ویتامین های مختلفی هستند
 • ماساژ دادن به منظور بهبود جریان خون

بعد از آنالیز پوست صورت و درمان آن ، درماتولوژیست به صورت خصوصی و منحصر به فرد راهنمایی هایی را در اختیار شما قرار می دهد تا در خانه نیز در صدد بهبود شرایط پوست خود بر آیید. این توصیه ها شامل کارهایی که باید از انجام آن دوری کنید ، و همچنین لیستی از محصولات مناسب و مورد نیاز شما برای رسیدن به یک پوست بی نقص می شود.

پروسیجر پاکسازی را می توان بسته به مشکلات پوستی و تشخیص پزشک ؛ هر چهار تا شش هفته به انجام رساند. احتمالا در هر جلسه از یک رویه متفاوت بهره گرفته خواهد شد ؛ زیرا با گذشت زمان و انجام کلینزینگ به صورت مرتب ، پوست واکنش متفاوتی خواهد داشت و مشکلات پوستی دستخوش تغییرات زیادی می شوند.

در صورتی که شما نیز به خاطر چرب بودن یا وجود جوش روی صورت خود در عذاب هستید ، این درمان برای شماست! این پروسیجر شامل بخور نیز می شود ، با این روش منافذ پوست باز می شوند و بعد از آن درماتولوژیست می تواند آن ها را از هرگونه آلودگی پاکسازی نماید. با لایه برداری و برطرف کردن ناخالصی ها ، روند کلینزینگ عمیق حتی روی منافذ کوچک تر نیز صورت خواهد پذیرفت.

برای رفع جوش های سر سیاه و سر سفید ، از یک ابزار مخصوص استفاده می شود تا این عمل با ناراحتی کمتری همراه باشد. سپس در مرحله بعد یک ماسک روی صورت فرد مراجعه کننده قرار داده می شود تا پوست نرم شده و مواد مغذی به آن برسند.

چه زمانی باید به سراغ پاکسازی عمیق رفت؟

همانطور که پیش تر نیز ذکر شد ، توصیه می شود هر چهار تا شش هفته یک بار برای انجام این درمان به کلینیک مراجعه نمایید. زمانی که منافذ بسته می شوند و جوش های سر سیاه و سر سفید روی آن نمایان می شوند ، به این معنی است که به این رویکرد نیاز دارید. با پاکسازی پوست را جوان کرده و خاصیت الاستیکی آن را افزایش می دهید.

گاهی اوقات ، می توانید در خانه نیز بخش هایی از کلینزینگ را انجام دهید ، اما هیچ چیز به اندازه اینکه از این پروسیجر در یک محیط حرفه ای و به دستان یک درماتولوژیست متبحر بهره بگیرید ، برای شما سودمند نیست. حتی در صورتی که از بیماری هایی مانند روزاسه و آکنه رنج می برید ، می توانید از سرم ها و کرم های پیشنهاد شده برای به تعادل رساندن پوست خود استفاده نمایید.

دلیل انتخاب پاکسازی عمیق

اول اینکه ، این روند برای تمامی مردان و زنان مناسب می باشد. افراد با انواع پوست و مشکلات می توانند از مزیت های این رویکرد بهره مند شوند. در ادامه ، فواید دیگر این درمان را به سمع و نظر شما رسانده ایم :

 • همانطور که احتمالا اطلاع دارید ، توصیه نمی شود که در خانه اقدام به رفع جوش های خود بکنید ، زیرا ممکن است در انتها اسکارهای نامطلوبی روی پوست ایجاد شوند. اما افراد حرفه ای از ابزار و دستگاه های مخصوصی برای بهبود شرایط پوستی و رفع این جوش ها استفاده می کنند. علاوه بر این موارد هنگامی که در کلینیک تحت این درمان قرار می گیرید ، لایه برداری ، استعمال ماسک و بخور نیز در خدمت شما قرار می گیرد تا پوست به شکل بهینه تری تازه و شفاف شود.
 • این پروسیجر ، زمانی که می خواهید از شر تمامی آلودگی ها خلاص شوید ایده آل می باشد. کلینزینگ عمیق تمامی سلول های مرده ، توکسین ها ، خاک و چربی جمع شده روی پوست را از بین خواهد برد. این موضوع از بروز مشکلاتی مثل آکنه و حتی پیری زودرس جلوگیری می نماید.
 • درمان های پاکسازی عمیق تاثیرگذاری بسیار بالایی دارند و همچنین استرس و اضطراب را تا حد زیادی کاهش می دهند. این رویه شامل ماساژ صورت نیز می شود ، بنابراین در انتهای کار احساس آرامش و راحتی خواهید داشت.
 • چنین رویکردهایی بهتر است ماهی یک بار به انجام برسند ، زیرا با این روش می توانید به آسانی از پیر شدن پوست جلوگیری کنید. DFC همچنین منجر می شود پوست شما جوان تر ، سالم تر و هیدراته تر به نظر برسد و ماساژ بعد از آن نیز جریان خون را بهبود خواهد داد. توانایی پوست در جذب مواد معدنی نیز در این پروسه بهبود می یابند ، به همین دلیل تمامی سرم های سرشار از ویتامین و کرم های نرم کننده استفاده شده در این پروسه ، بهتر به پوست جذب خواهند شد.

مراقبت های بعد از کلینزینگ

اگر پوست شما درخشان و نرم شده است ، باید بدانید که در این مرحله ، حساسیت آن نیز بسیار بالا رفته است. به همین خاطر روتین مراقبت های بعد از این درمان اهمیت ویژه ای پیدا می کنند. در صورتی که بعد از فیشیال روی پوست خود جوش های سر سیاه و سر سفید مشاهده کردید ، آن را دستکاری نکنید ؛ حتما دلیلی وجود داشته که درماتولوژیست آن ها را پاکسازی نکرده است. چنین کاری می تواند منجر به ملتهب شدن پوست و حتی ایجاد اسکار شود.

پس از اتمام این درمان ، نباید به مقدار زیاد از لوازم آرایشی استفاده نمایید. مهم است که به پوست خود استراحت دهید و محصولات سنگینی مثل کانسیلر و کرم پودر را تا دو روز روی صورت خود استعمال نکنید. توجه داشته باشید که منافذ پوست شما همچنان باز هستند ، بنابراین با این کار احتمال اینکه باکتری هایی وارد آن شوند بسیار زیاد می باشد.

البته در نظر داشته باشید عدم استفاده از مواد آرایشی تاثیرگذاری سرم ها و کرم های استفاده شده در DCF را افزایش می دهد. پس از این مدت ، اطمینان حاصل کنید که تمامی ابزارهایی که برای آرایش استفاده می کنید تمیز باشند ، زیرا در غیر اینصورت دوباره باکتری ها و آلودگی ها به روی پوست باز می گردند.

چون پوست بعد از کلینزینگ حساس می باشد ، صورت خود را به آرامی شستشو دهید و از اسکراب کردن آن خودداری نمایید. شاید بهتر باشد در دو روز اول فعالیت های سنگین انجام نداده و به باشگاه نیز مراجعه نکنید ، چون امکان دارد عرق منجر به التهاب پوست لایه برداری شده شود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Scroll to Top