logo
خانه » تزریق فیلر 8 پوینت در تهران | کلینیک ایدن

تزریق فیلر 8 پوینت در تهران | کلینیک ایدن

با افزایش سن حجم صورت به شکل قابل توجهی کاهش پیدا می کند، چربی زیر آن جا به جا می شود و پوست خاصیت کشسانی خود را از دست می دهد. این روش درمانی با بازگرداندن حجم از دست رفته و ایجاد تناسب و تقارن، ظاهری جوان و زیبا را برای شما به ارمغان می آورد. در کلینیک ایدن ، بهترین کلینیک پوست و مو زیبایی در تهران با به کارگیری بهترین و به روزترین تکنیک های دنیا ، چروک های اطراف لب، ماریونت و گوشه چشم با استفاده از تزریق فیلر از بین می رود.

تزریق فیلر + کلینیک ایدن

انواع فیلر

در کل، فیلرهای تزریقی به دو دسته تجزیه پذیر و تجزیه ناپذیر (دائمی) تقسیم می شوند. در همین حال، از ترکیب این دو دسته نیز استفاده می شود. مزایا و معایب هر گروه به شکل جداگانه مورد بحث قرار می گیرد.

تجزیه پذیر : این گروه طول عمر محدودی دارند و بین چند ماه تا چند سال عمر می کنند. این دسته معمولا از اجزای پوستی تصویه شده انسان ها، حیوانات و یا منابع باکتریایی به دست می آیند.

 • کلاژن : این ماده از منابع مختلفی به دست می آید و ویژگی های خاص خود را دارد. پیش از اسید هیالورونیک، برای تزریق ژل اغلب از کلاژن استفاده می شد. بسته به مقدار کلاژن و درجه اتصالات عرضی، از محصولات مختلفی باید برای سطوح مختلف پوست استفاده کرد. از آنجایی که کلاژن می تواند موجب وقوع حساسیت بیش از حد شود، لازم است پیش از استفاده در یک کلینیک خوب تزریق فیلر در تهران تست شوند. کلاژن هایی که از انسان به دست می آیند می توانند طبیعت خودزاد و برون زاد داشته باشند.
 • اسید هیالورونیک : پس از کلاژن، پیدایش انواع هیالورونیک اسید تحول عظیمی در صنعت تزریق فیلر ایجاد کرده اند، چون نیازی به تست قبلی ندارند. این اسیدها به تدریج تضعیف می شوند، بنابراین به منظور افزایش دوام آن، با مواد دیگری مثل اتر بوتان دیول ترکیب می شود.
 • پلی لاکتیک اسید : یک ماده مصنوعی تجزیه پذیر است که در بخیه نیز استفاده می شود و زمانی که به لایه های عمیق پوست تزریق می شود تولید کلاژن را تحریک می کند. این امر مدتی طول می کشد و توصیه می شود حداقل سه بار با فاصله 6-8 هفته تکرار شود. پس از اتمام، نتیجه تا دو سال ماندگاری دارد. پس نباید این روش را با هیالورونیک اسید که اثر آن بلافاصله قابل مشاهده است مقایسه کرد.
 • کلسیم هیدروکسی لاپاتیت : یکی دیگر از محصولات جدید تزریق فیلر محسوب می شوند و به منظور تزریق راحت تر به شکل ژل موجود هستند. بر اساس تحقیقات انجام شده تاثیر این مورد از بقیه روش ها ماندگارتر است، اما برخلاف بقیه فیلرها در تصاویر X ray قابل مشاهده هستند. بنابراین پیش از تصویربرداری باید پزشک را مطلع سازید.
 • الکل پلی وینیل : این فیلر از ترکیب الکل پلی وینیل (8 درصد) و آب (92 درصد) به دست می آید. به علت جدید بودن، تا کنون تحقیقات زیادی روی این ماده انجام نشده است.

برای تماس با کلینیک ایدن و تعیین وقت روی دکمه زیر کلیک کنید

تجزیه ناپذیر : این دسته نه تنها گران تر هستند، بلکه استفاده مداوم از آن ها می تواند هم برای پزشک و هم مراجعه کننده خسته کننده باشد. همچنین عوارضی نیز با این گروه همراه است. اول اینکه بیماران با هر سنی می توانند با مراجعه به یک کلینیک خوب تزریق فیلر در تهران این فیلرها را تزریق کنند. به همین خاطر مشخص نیست پس از گذشت سه یا چهار دهه چه شکلی به خود می گیرند. دوم اینکه همیشه احتمال وقوع حساسیت به این مواد هست. شایع ترین نوع حساسیت بروز گرانولوم (برآمدگی های سفت در نتیجه عفونت) می باشد. درمان این حساسیت در تزریق فیلرهای تجزیه ناپذیر مشکل تر است. در اولین جلسه، سالین یا فیلر تجزیه پذیر به شخص تزریق می شود تا دکتر اطمینان حاصل پیدا کند که شخص از نتیجه راضی خواهد بود.

 • سیلیکون : یکی از قدیمی ترین موادی که در این پروسه استفاده می شود هستند. سیلیکون یک مایع شفاف، روغنی و بی رنگ است. چند متد برای وارد کردن این ماده به زیر پوست وجود دارد. اصلی ترین عارضه سیلیکون، اصلاح کم تر از حد نیاز است.
 • پلی آکریل آمید : که با نام تجاری آکوامید شناخته می شوند از ترکیب 97.5 درصد آب و 2.5 درصد پلی آکریل آمید به دست می آیند. این ماده برای چین و چروک، پیکرتراشی و لاغری استعمال می شود و باید به اعماق پوست وارد شود.
 • پلی آکلی آمید : از ترکیب 4 درصد پلی آکلی آمید و 96 درصد آب به دست می آید و برای افزایش حجم لب و صورت و از بین بردن چروک استفاده می شود. همچنین حذف و بیرون آوردن آن بسیار راحت می باشد.

فیلر هیبریدی لنیسنا (Hybrid Filler Lenisna)

لنیسنا نوعی فیلر هیبریدی می باشد که هم بلافاصله تاثیرات پر کنندگی هیالورونیک اسید را از خود نشان می دهد و هم کلاژن سازی را توسط پلی لاکتیک اسید به مدت طولانی تحریک می کند. این فیلر برای فرم دهی به کل بدن به خصوص صورت ، سینه ، ران و باسن استفاده می شود. کلینیک ایدن اولین کلینیک تخصصی جوانسازی از طریق دستگاه های جوانساز و تزریقات جوانسازی از سن ۲۵ سالگی جهت پیشگیری از روند پیری تا ۷۰ سالگی جهت برگشت جوانی می باشد.

لنیسنا فیلری است که از ترکیب 170 میلی گرم از پلی لاکتیک اسید و 30 میلی گرم از هیالورونیک اسید غیر شبکه ای (non-cross-linked) تشکیل شده است. با تنظیم مقدار این محلول و اندازه ذرات از 50 تا 60 میکرومتر و ترکیب آن ها با هیالورونیک اسید غیر شبکه ای مخلوطی به دست می آید که برای تزریق در نواحی زیر پوستی و پریوستئوم مناسب است. می توان از این نوع تزریق فیلر برای درمان خطوط و چروک عمیق ، افتادگی پوست و ناهنجاری های بافتی استفاده کرد.

به لطف ترکیب پلی لاکتیک اسید و هیالورونیک اسید ، می توان تاثیر این فیلر را درست بعد از درمان مشاهده کرد. تاثیر این روند تا زمانی که کلاژن ، الاستین و اسید پلی لاکتیک جدید تولید شود باقی می ماند. این فیلر جدیدترین تکنیک جوانسازی و جایگزین نخ های سیلوئیت می باشد و بین 18 تا 24 ماه ماندگاری دارد.

تزریق فیلر - کلینیک ایدن

فیلر هیبریدی ژوولوک

ژولوک یک نوع فیلر هیبریدی است که در آن هیالورونیک اسید را با پلی لاکتیک اسید (PLA)  ترکیب شده است. در نتیجه تزریق فیلر ژوولوک در تهران ، روند تولید کلاژن پوست تحریک می شوند و به شکل قابل توجهی ، چین و چروک و خطوط عمیق از بین می روند. هیالورونیک اسید رطوبت را به پوست بر می گرداند و به آن حجم می دهد ، در عین حال پلی لاکتیک اسید از بروز چین و چروک جدید جلوگیری کرده و ماندگاری بسیار بالایی نیز دارد.

این فیلر حاوی پلی دی ال-لاکتید ، نوعی از لاکتیک اسید است که برای تاثیر موثری که در تحریک کلاژن سازی می گذارد ، معروف است. با تزریق این ماده ، ذرات PLA منجر به جایگزینی کلاژن از دست رفته و احیای ساختار پوست می شوند. با گذشت زمان ، خطوط عمیق و چین و چروک با افزایش سطح کلاژن کمتر خواهند شد.

هیالورونیک اسید در حجم دهی به پوست تاثیری فوری دارد و رطوبت از دست رفته را به پوست باز می گرداند. زمانی که تاثیر اسید هیالورونیک از بین رود ، اسید پلی لاکتیک به تحریک کلاژن سازی ادامه می دهد. این یعنی با تزریق فیلر هیبریدی ژوولوک ،  پوست شما نرم تر خواهد شد و بعد از درمان ، بسیار جوان تر به نظر خواهید رسید. در نظر داشته باشید که نتیجه این درمان تا دو سال نیز ماندگاری دارد.

فواید تزریق کردن فیلر هیبریدی ژوولوک

 • تاثیر ضد پیری آن ماندگار است. ماده تشکیل دهنده اصلی این فیلر ، یعنی PLA به تولید کلاژن سرعت می بخشد ، به همین دلیل با گذشت زمان پوست متقاضی نرم تر و جوان تر به نظر خواهد رسید.
 • درست بعد از تزریق ، می توان از بین رفتن چین و چروک را مشاهده کرد. همانطور که ذکر شد هیالورونیک اسید به پوست حجم می دهد و داخل خطوط را پر می کند.
 • ایمن ، غیر سمی و تجزیه پذیر است. این فیلر بعد از تزریق به دیگر مناطق بدن سرایت نمی کند ، بلکه با گذشت زمان جذب می شود و از بدن خارج می گردد.

مواد سازنده فیلر هیبریدی ژوولوک

این نوع از فیلر ، متشکل از حدود 42 گرم پلی لاکتیک اسید و 7 گرم اسید هیالورونیک غیر متقاطع است. این دو اسید ، هر دو به صورت فوری چین و چروک ها و فرورفتگی های صورت را پر می کنند. نکته قابل توجه این است که این مواد بی ضرر بوده و می توانید بدون نگرانی از آن ها بهره بگیرید. تزریق فیلر هیبریدی ژولوک منجر به از بین رفتن چروک صورت ، دور چشم و گردن شده و جوانی را به پوست شما باز می گرداند.

یکی از نکاتی که این محصول را نسبت به بقیه متمایز کرده است ؛ بی خطر بودن آن است. همچنین چون مولکول های پلی لاکتیک اسید حالتی گرد دارند و با اسید هیالورونیک ترکیب شده اند ؛ احتیاجی به ماساژ دادن ناحیه تزریق وجود ندارد. همانطور که ذکر شد اثر گذاری این مواد فوری می باشد به همین دلیل می توانید بلافاصله بعد از تزریق کردن فیلر نتیجه آن را مشاهده کنید.

فیلر ژوولوک چه کاربردهایی دارد؟

ترمیم پوست صورت از مهم ترین کاربردهایی است که می توان برای این محصول نام برد. با تزریق فیلر ژولوک می توانید پوست صورت و گردن خود را سفت کرده و همچنین چین و چروک نواحی پیشانی ، چشم ها و لب ها را به بهترین روش از بین ببرید. در حالت کلی می توان کاربردهای زیر را برای فیلر هیبریدی ژوولوک نام برد :

 • میزان آبرسانی به پوست را به شکل قابل توجهی افزایش می دهد
 • رطوبت پوست را حفظ کرده و مانع از بین رفتن آن می شود
 • خطوط روی گردن و دور چشم را با تاثیر بالایی کاهش داده یا از بین می برد
 • بافت پوست را تغذیه کرده و تاثیر بسزایی در جوانسازی آن می گذارد
 • پوست صورت را سفت و روشن خواهد کرد
 • حجم صورت نیز با تزریق این فیلر افزایش می یابد.

چه کسانی می توانند از این فیلر استفاده کنند؟

به علت غلظت بالای پلی لاکتیک اسید (170 میلی گرم) و هیالورونیک اسید (30 میلی گرم) این درمان برای افراد زیر استفاده می شود:

 • افراد بالای چهل سال که نشانه های افزایش سن در آن ها دیده می شود
 • کسانی که نیاز دارند فرورفتگی های صورت خود را برطرف کنند
 • مخصوصا برای اصلاح ناهنجاری های پوست مثل چین و چروک ، خطوط اخم ، افتادگی پوست و صورت استفاده می شود.

تاثیر این درمان

اثرگذاری این رویکرد را می توان بلافاصله بعد از تزریق فیلر در تهران مشاهده کرد. به لطف وجود اسید هیالورونیک ، می توان تاثیر پر کنندگی را نیز برای این نوع فیلر مشاهده کرد. بعد از حدود دو هفته ، تولید کلاژن به علت وجود ذرات پلی لاکتیک اسید آغاز خواهد شد. تاثیر این فرآیند برای بیشتر از دو سال ماندگار خواهند بود.

بسته به میزان ایرادات پوست ، پزشک توصیه می کند تا بیمار برای دو یا سه جلسه به فاصله شش تا هشت هفته به بهترین کلینیک تزریق فیلر در تهران مراجعه کند. بعد از دو سال باید یک جلسه یادآور تزریق شود.

تزریق فیلر 8 پوینت در تهران

در این روش از آخرین نسل هیالورونیک اسید استفاده می شود تا خصوصیات چهره را جوان سازی کند. این لیفت تهاجمی نیست و از تکنیک های بدون جراحی محسوب می شود و نیازی به دوره نقاهت ندارد. در بهترین کلینیک پوست و مو زیبایی در تهران پزشک پس از گوش دادن به نگرانی های بیمار و آنالیز کردن صورت او، فیلر را به هشت نقطه تزریق می کند. به ندرت پیش می آید که فرد از نتیجه کار راضی نباشد، اما در این صورت نیز می توان فیلر را با تزریق ماده خاصی حل کرد و ناحیه مورد نظر را به حالت قبل برگرداند.

چون این اسید به مرور زمان توسط بدن جذب می شود، میزان ماندگاری این روش در هر فرد متفاوت است. اما می توان گفت حدود هجده ماه می توانید از نتیجه تزریق فیلر 8 پوینت در تهران لذت ببرید. از مزایای این تکنیک، کوتاه بودن دوره نقاهت، عدم ایجاد جای زخم و پایین بودن احتمال ابتلا به عفونت را می توان نام برد. افرادی که سابقه عفونت فعال، اسکار و آلرژی به اسید هیالورونیک و یا لیدوکائین دارند برای این درمان مناسب نیستند. همچنین این روند نباید در مجاورت مناطق ملتهب استفاده شود. اگر از بیماری خاصی رنج می برید باید در طول جلسه مشاوره دکتر را مطلع سازید.

هشت نقطه ای که این درمان روی آن اثر می گذارد:

1 و 2: لیفت گونه و برجسته کردن آن

3: نرم کردن ناودان اشکی

4 : افزایش حجم از دست رفته و لیفت خط فک

5: کاهش چروک خط خنده و لیفت لب بالا

6: لیفت گوشه دهان و بهبود خط ماریونت

7: تیز کردن و لیفت فک

8: کاهش غبغب

نمونه کارهای تزریق فیلر در کلینیک ایدن

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید

نیازمندی های کلی پیش از تزریق فیلر 8 پوینت

برای اطمینان از یک پروسیجر امن و کارآمد، نیاز است تا برخی اقدامات انجام شوند. در ادامه مواردی که در این امر به بیمار و پزشکان بهترین کلینیک پوست مو و زیبایی در تهران کمک می کنند ذکر شده است.

عکس برداری

پیشنهاد می شود وضعیت مراجعه کننده پیش از درمان ثبت شود. بدین منظور عکس هایی از ایشان گرفته می شود و در پرونده ثبت می شود. این موضوع به بهبود ارتباط دکتر و بیمار کمک شایانی نیز می کند.

رضایت نامه

هر شخص باید روز مراجعه در یک فرم مشخصات و اطلاعات مورد نیاز را پر کند و در انتها رضایت نامه را امضا کند.

برنامه ریزی برای تزریق فیلر در تهران

هنگام استعمال فیلرهای تجزیه شونده، پیشنهاد می شود یک برنامه دقیق تنظیم شود. فرد باید اطلاع داشته باشد که برای رسیدن به نتیجه ای اثربخش، نیاز به تکرار جلسات درمان است. برای مثال در اسید هیالورونیک حداقل شش ماه زمان لازم است.

کارمندان

کارمندان مطب باید در زمینه های بازاریابی، کنترل کیفیت و دستیاری آموزش دیده باشند. آن ها باید در مورد پروسه های جوان سازی و نوع فیلر استفاده شده اطلاعات کامل داشته باشند. همچنین می توانند به تزریق بی حسی موضعی و ماساژ ناحیه مورد نظر کمک کنند.

بی حسی

درد یکی از ترسناک ترین تجربه ها برای انسان است. بی حسی موضعی، تزریق و مسدود کردن شبکه عصبی به اشخاصی که تحت پروسیجرهای زیبایی قرار می گیرند کمک شایانی کرده است. هرچند به دلایل زیادی اغلب روندهای تزریق فیلر تحت کم ترین بی حسی یا بدون آن انجام می شوند. در این بخش به توضیح انواع آن پرداخته ایم.

بی حسی موضعی

این داروها به طور کامل یا بخشی از اعصاب حسی را محدود می کنند. این امر با انسداد کانال های سدیم و غشا سلول انجام می شود. جذب این داروها به جریان عروقی ناحیه تزریق شده و خصوصیات شیمیایی و فیزیکی شخص بستگی دارد. این مواد نباید به مناطق حساس تزریق شوند تا ریسک نکروز بالا نرود. برای اینکه روندی ایمن را تجربه کنید ، نیاز است تا به یک کلینیک تزریق فیلر خوب در تهران مراجعه نمایید.

بی حسی منطقه ای

در اکثر موارد، میزان بی حسی به دست آمده از این روش برای تزریق فیلر کافی است. این دسته خود به دو گروه تقسیم می شوند، گروه استر (کوکائین، تتراکائین و بنزوکائین) و گروه آمید (لیدوکائین و پریلوکائین). لایه شاخی پوست مانعی قوی برای جذب این دارو از طریق پوست است. پوست باید پیش از اسعمال کرم بی حسی ضدعفونی شود تا جذب بهتر صورت بگیرد.

بی حسی تزریقی

انسداد مستقیم پایانه های عصبی از این طریق قابل اجرا است. داروی استفاده شده معمولا لیدوکائین 1 درصد است که به صورت درون پوستی و زیر پوستی تزریق می شود. روش درون پوستی ماندگاری ولی درد بیشتری دارد. در مقابل نوع زیرپوستی درد کمتر اما ماندگاری کوتاه تری دارد.

انسداد شبکه عصبی

در بهترین کلینیک پوست و مو زیبایی در تهران به منظور تزریق فیلر مقدار کمی از داروی بی حسی اطراف یک عصب تزریق می شود و در نتیجه منطقه تحت تاثیر آن عصب، بی حس می شود. مقدار استفاده شده در این روش بسیار کم است، به همین خاطر احتمال مسمومیت سیستمی زیاد نیست. اجرای این بی حسی نیاز به دانش بالایی دارد تا با کمترین تزریق به بهترین نتیجه رسید.

نمونه کار فوق العاده تزریق ژل در کلینیک ایدن

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید

عوارض تزریق فیلر

با اینکه بیشتر فیلرهای تزریقی ایمن هستند ، اما باز هم ممکن است بدن برخی افراد به آن ها واکنش نشان دهد. این عارضه ها از آریتمی ( التهاب پوست ) تا بروز تومور دانه ای شکل و ایجاد زخم را در بر می گیرند. با این وجود که این واکنش ها نادر می باشد و در موارد زیادی رخ نخواهند داد ، اما باز هم پزشک معالج موظف است تا بدون بزرگ نمایی این آسیب ها ، این موارد را به اطلاع مراجعه کننده خود برساند. در ادامه عوارض هر مدل از فیلر را برای شما گرد آوری کرده ایم :

فیلرهای زیست تخریب پذیر

کنترل عارضه های پدید آمده در واکنش به این مدل در یک کلینیک تزریق فیلر خوب در تهران راحت می باشد ، زیرا طول عمر این مواد کوتاه و محدود می باشد. با این حال ممکن است عوارض نامطلوبی رخ دهند.

فیلرهای پوستی از نوع کلاژن گاوی

بروز واکنش منفی به کلاژن بسیار شایع می باشد. اما در صورتی که پیش از تزریق فیلر ، یک تست به انجام رسیده باشد تعداد افرادی که به این ماده حساسیت نشان می دهند کاهش چشم گیری پیدا خواهد کرد. عارضه هایی که طی تحقیقات مشاهده شده اند شامل تورم و سفت شدگی نقطه ای ، آریتمی و خارش شدید می شود. بیشتر این مشکلات در هفته اول خود را نشان می دهند ، اما امکان دارد تا سه هفته بعد از درمان نیز مشاهده گردند.

فیلرهای درمال از نوع کلاژن انسانی

در این مورد نیز تست پیش از تزریق در بهترین کلینیک تزریق فیلر تهران می تواند جلوی بروز واکنش منفی را بگیرد. از معضلاتی که امکان رخ دادن آن ها وجود دارد می توان به این موارد اشاره نمود : سرخی خفیف و التهاب پوست ؛ همچنین بروز زخم.

هیالورونیک اسید

تعداد افرادی که به این ماده حساسیت می دهند از کلاژن پایین تر است. در کل تست بر روی پوست در این مورد پیشنهاد نمی شود. با اینکه ساختار هیالورونیک اسید به دست آمده از انسان و حیوانات هیچ تفاوتی باهم ندارد ، اما باقی مانده های پروتئین می توانند منجر به بروز واکنش های ایمنی شناختی شوند.

کلسیم هیدروکسی آپاتیت

غیر از تورم و کبودی ، هیچ عارضه جانبی دیگری که فورا بعد از تزریق فیلر رخ دهند ، برای این محلول مشاهده نشده است. از دیگر عوارضی که کمتر شایع هستند می توان ایجاد برآمدگی های قابل لمس و تورم پلک پایین را نام برد.

سیلیکون

در مواردی که سیلیکون در حجم های زیاد تزریق شده اند گزارش شده که این امر اثر مهلکی روی سیستم بدنی افراد داشته است. در کل می توان گفت التهابی که در اطراف ناحیه تزریق شده رخ می دهد ب صورت خود به خود از بین خواهد رفت ، اما گستردگی واکنش به آن غیرقابل پیش بینی می باشد و در برخی موارد ممکن است شدید باشد. برخی از این عارضه ها شامل التهاب مزمن ، سرایت فیلر به مناطق دیگر ، بیرون زدگی محلول و ایجاد زخم می شود. زمانی که این مشکلات تشخیص داده شوند ، پزشک باید سیلیکون را خارج نماید.توجه داشته باشید در صورتی که یک کلینیک پوست مو و زیبایی خوب در تهران را انتخاب کرده باشید هیچ یک از این عوارض رخ نخواهد داد.
تزریق ژل لب - کلینیک ایدن

ترکیب تزریق فیلر با دیگر درمان ها

پروسه پیری پیچیده است و از بین بردن نشانه های آن تنها با یک تکنیک ، کمی سخت تر می باشد. به همین دلیل با پیشرفت هایی که در زمینه زیبایی حاصل شده می توان چند فرآیند را با یکدیگر ترکیب کرد. تزریق ژل نیز از این قاعده مستثنا نیست و متقاضیان قادرند به راحتی همراه با آن ، پروسه های دیگر را نیز به انجام رسانند. در ادامه فرآیندهایی که می توان همزمان با تزریق کردن فیلر به انجام رساند را ذکر کرده ایم.

لیزر ریسرفیسینگ و فیلر

هر دوی این درمان ها ، برای از بین بردن چین و چروک استفاده می شوند. عمق چروک ها ، نوع پوست و مدت زمان ریکاوری مواردی هستند که در انتخاب بین این دو روش تاثیر می گذارند.

معمولا مراجعه کنندگانی که پوست روشن تری دارند ، از لیزر ریسرفیسینگ نفع بیشتری می برند. افراد با پوست تیره تر نیز ممکن است با هایپر/هایپوپیگمنتیشین نیز مواجه شوند. در اغلب موارد به خاطر کیفیت پوست ، متقاضیانی که پوست روشن و آسیب دیده دارند در تمام صورت خود دچار چین و چروک می شوند. به همین دلیل ابتدا از لیزر بهره گرفته می شود و بعد از پنج تا شش ماه از تزریق فیلر برای از بین بردن چروک عمیق استفاده می گردد.

توجه داشته باشید مراجعه کنندگانی که پوست تیره دارند برای ریسرفیسینگ مناسب نیستند و باید تحت درمان های کمتر تهاجمی قرار گیرند. برای این دست از بیماران ، ترکیبی از روش های لایه برداری متوسط همراه با تزریق ژل بهترین راه است.

لیزر باید کیفیت پوست را بالا برده و فیلرها نیز باید به منظور از بین بردن مشکلات عمیق تر مورد استفاده قرار گیرند. از آنجایی که این فرآیندهای لایه برداری تولید کلاژن طبیعی را تحریک نمی کنند ، می توان در یک جلسه هم از لیزر استفاده کرد و هم فیلر تزریق نمود.

سوالات متداول تزریق فیلر هشت نقطه

فیلرهایی که امروزه تولید می شوند ، هیچ خطری را با خود به همراه ندارند ؛ اما توصیه می شود خانم هایی که در دوران بارداری و شیردهی قرار دارند این رویکرد را به تاخیر بیاندازند. به علاوه ، افراد متقاضی که به آکنه نیز دچارند باید بعد از درمان آن به سراغ تزریق کردن فیلر روند

سرنگ های استفاده شده در این روند بسیار کوچک می باشند ، به همین خاطر دردی را احساس نخواهید کرد. در مواردی نیز از پمادهای بی حسی استفاده می شود تا همان درد بسیار کم نیز از بین رود. به صورت کلی اگر به یک کلینیک تزریق فیلر خوب در تهران مراجعه کنید هیچ مشکلی رخ نخواهد داد.

چون بعد از تزریق ناحیه درمان شده ورم می کند ، پس نمی توان نتیجه را مشاهده کرد. اما تا برطرف شدن این تورم تنها چند روز زمان نیاز است و بعد از آن می توانید از چهره زیبای خود لذت ببرید.

در حدود سه تا دوازده ماه بعد از تزریق کردن ژل ، بدن به صورت تدریجی آن را جذب می نماید. جای نگرانی نیست زیرا این روند طبیعی می باشد و بعد از آن فرد می تواند آن را ترمیم نماید.

این هزینه به برند ژل تزریق شده و امکاناتی که کلینیک در اختیار شما قرار می دهد بستگی دارد. بنابراین برای اطلاع از هزینه تزریق ژل در شهر تهران با کلینیک مورد نظر خود تماس بگیرید

آرایش کردن محدودیت زمانی زیادی ندارد و فرد می تواند بعد از گذشت 24 ساعت آرایش نماید.

فیلر به معنای پر کننده در زبان انگلیسی می باشد و هیچ تفاوتی با ژل ندارد.

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
افسانه پیری
افسانه پیری
1 سال قبل

سلام می خواستم هزینه تزریق فیلر بینی رو بدونم

drbarzi13
drbarzi13
پاسخ به  افسانه پیری
1 سال قبل

سلام بستگی به فیلر داره از ۵/۵۰۰

زهرا حقیقت
زهرا حقیقت
8 ماه قبل

برای دختر 17 ساله فیلر لب می زنید؟

drbarzi7
مدیر
پاسخ به  زهرا حقیقت
8 ماه قبل

باید ویزیت بشوید

Scroll to Top